Botanic

Olbrachtova 54
1400 Praha, Česká republika
Tel: 732718370
URL: http://www.restaurace-botanic.cz
Kontaktní osoba: Antonín Malý
Logo Botanic
Restaurace
Praha
Hlavní pracovní poměr
45.000
Čeština
Nástup Ihned

Zavedená restaurace Botanic na Praze 4 posiluje svůj tým. Máme stále plno a potřebujeme posílit tým o dalšího člena, abychom mohli našim hostům nabízet stále kvalitní servis. Jsme restaurace s již dvacetiletou tradicí a vybudovanou stálou klientelou skvělých hostů.

Náplň práce

Obsluha hostů a s tím práce spojené.

Požadujeme

- dobré komunikační vlastnosti

- praxi se samostatnou obsluhou hostů

- schopnost nabízet speciality mimo ala carte menu

Nabízíme

- 13tý plat

- 45.000,-/měsíc

- dlouhodobou spolupráci

- práci v krásném prostředí