BIG SMOKERS

Dělnická 40
17000 Praha, Česká republika
URL: http://www.bigsmokers.cz
Kontaktní osoba: Tomas Oujezdský
Logo BIG SMOKERS
Restaurace
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
32000 - 40000
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou, Ihned

Chcete se stát součástí týmu barbecue restaurace BIG SMOKERS v Holešovicích? Neváhejte ani minutu, právě hledáme zapáleného kolegu/kolegyni do servisu.

Náplň práce

Vaší náplní prace bude komunikace se zákazníkem v českém i anglickém jazyce. Markování položek do pokladního systému storyous, výdej nápojů, debaras, obsluha hostů

Požadujeme

Zapálení a pracovitost, vše ostatní vás naučíme.

AJ na komunikativní ůrovni podmínkou

Nabízíme

Plný nebo částečný úvazek

Kariérní postup

Nadstandartní finanční ohodnocení

Prace ve skvělém týmu

Dovolená

Občerstvení na pracovišti

Spropitné