Le Palais Art Hotel

U Zvonařky 1
120 00 Praha 2, Česká republika
URL: http://www.lepalaishotel.eu
Facebook: www.lepalaishotel.eu
Kontaktní osoba: Josef Neufus
Logo Le Palais Art Hotel
Hotel
Praha 2
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština
Nástup Dohodou

Le Palais Art Hotel Prague hledá do svého týmu kandidátku/ta na pozici Servírka/Číšník

Náplň práce

- obsluha Lobby baru

- spolupráce na zajištění Eventů

Požadujeme

- jazykovou vybavenost (český jazyk, anglický jazyk + další jazyk výhodou)

- kultivované a profesionální vystupování

- práce na dlouhý/krátký týden

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení

- stravenkový paušál

- parkování v hotelové garáži

- malý kolektiv - příjemné pracovní prostředí

- po dohodě možnost ubytování

Jedinečný Le Palais Art Hotel Prague nabízí svým hostům styl, eleganci i pohodlí. Budova byla postavena v roce 1897 a stojí v honosné čtvrti Vinohrady na Praze 2, v klidné části, ale přesto jen několik minut od srdce metropole.