Resort Olšina

Olšina 338
38229 Polná na Šumavě, Česká republika
Tel: 703171927
URL: http://www.olsina.cz
Facebook: https://www.facebook.com/ResortOlsina/
Kontaktní osoba: Simona Kutláková
Logo Resort Olšina
Restaurace
Polná na Šumavě
Hlavní pracovní poměr
Čeština
Nástup Ihned

Hledáme do našeho týmu v Resortu Olšina servírku/číšníka na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce

- zajištění chodu restaurace

- práce v restauračním systému

- komunikace s hosty

- denní směna, krátký - dlouhý týden

Požadujeme

- zodpovědný přístup a seriózní jednání

- profesionální a vstřícné vystupování při komunikaci s hosty

- praxi v oboru vítáme

- zaměření na hotelový provoz výhodou

Nabízíme

- celoroční zaměstnání na plný pracovní úvazek v pružné pracovní době

- stabilní zázemí státního podniku

- možnost seberealizace v rozvíjejícím se rekreačním zařízení v blízkosti Horní Plané

- Mzdové ohodnocebí dle Mzdového řádu VLS ČR, s.p.

- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, možnost ubytování, po odpracování 2 let příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění, na dovolenou