Blue Orange Business Resort

Beranových 140
199 03 Praha 9, Česká republika
Tel: +420 731 126 836
URL: https://www.blueorange.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/BlueOrangeResort
Kontaktní osoba: Zdenka Pražáková
Logo Blue Orange Business Resort
Resort
Praha 9

V Letňanech ve sportovním resortu Blue Orange provozujeme špičkovou restauraci THE ONE Bistro & bar.

Do našeho týmu hledáme právě vás !!!

ČÍŠNÍKA / SERVÍRKU,  kteří jsou komunikativní, mají svoji práci rádi, baví je moderní kuchyně. a chtějí odcházet z práce stejně nadšeni, jako jejich zákazníci.

Náplň práce

- obsluha při snídaních

- obsluha našich klientů v restauraci a při konferencích

Požadujeme

- příjemné vystupování

- vítáme alespoň základní zkušenost s obsluhou zákazníků v restauraci/baru - není ale podmínkou

- komunikativní angličtinu (ideálně)

- dochvilnost a týmového ducha

- spolehlivost a časovou flexibilitu

- ochotu učit se

Nabízíme

- nástupní mzdu odpovídající zkušenostem a dovednostem

 -  další odměny a bonusy (garantované spropitné vyplácené na týdenní bázi, odměny, dovolená, tj. vše, jak má být...)

-  zdarma vstup do fitness centra

- možnost parkování (bez poplatku) a dostupnost MHD

- příspěvek na penzijní připojištění

- jistotu zaměstnání a dalšího budoucího rozvoje

Pokud vás naše nabídka zaujala, rádi se s vámi potkáme při osobním pohovoru. Zašlete nám prosím svůj životopis v českém jazyce.

Těšíme se na vás!