Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda

Špindlerův Mlýn 109
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 736188789
URL: http://www.erlebachovabouda.cz
Facebook: www.facebook.com/RSvF.cz
Kontaktní osoba: Martin Tomášek
Logo Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda
Hotel
Špindlerův Mlýn
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
35000
Němčina
Nástup Dohodou

VRCHNÍ SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

Erlebachova bouda je rodinný horský hotel s tradicí od roku 1997.

Nacházíme se na úžasném místě nad Špindlerovým Mlýnem ve výšce 1150 m.

Hledáme zapáleného, pracovitého a slušně vystupujícího člověka, který bude členem našeho F&B týmu hotelové restaurace.

Náplň práce

Práce v moderní restauraci krásného horského hotelu s kapacitou cca 200 hostů

Objednávky – komunikace s hostem, doporučování specialit a práce s počítačovým systémem pro restauraci

Obsluha – roznášení jídel a debaras

Práce za barem – příprava studených i teplých nápojů

Požadujeme

Aktivní komunikaci s hostem v českém a německém jazyce (doporučování pokrmů, příjem objednávek,…)

Na pozici junior - němčina alespoň na základní úrovni

Klidné a příjemné zvládání všech situací s hosty

Nabízíme

mzda na pozici senior (zkušený vrchní účtující číšník ) 35000,- HPP

mzda na pozici junior (méně zkušeností, němčina na začátečnické úrovni) 28000,-

+ tipy

Stabilní zázemí rodinné firmy prosperující od roku 1997

Práce 15 dní v měsíci podle potřeb a individuální domluvy

Práci na plný úvazek v zaměstnaneckém poměru (pracovní smlouva)

Celodenní strava zdarma

Dotované zaměstnanecké ubytování nebo příspěvek na dopravu

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám životopis na e-mailovou adresu OFFICE@RSVF.CZ případně volejte na telefonní číslo  736188789

Více informací naleznete na www.erlebachovabouda.cz