Dvůr Pecínov s.r.o.

Pecínov 1
256 01 Struhařov, Česká republika
Tel: 737 108 990
URL: http://www.pecinov.com
Facebook: https://www.facebook.com/pecinovcom/
Kontaktní osoba: Jan Sochor
Logo Dvůr Pecínov s.r.o.
Hotel
Struhařov
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Do restaurace Špejchar, která je součástí areálu Dvůr Pecínov, hledáme šikovné kolegy na pozici kuchař. Očekáváme loajalitu, zodpovědný a pozitivní přístup k práci, samostatnost a flexibilitu.

Na oplátku nabízíme odpovídajicí platové ohodnocení, férový přístup, přátelský kolektiv a stabilní pracovní prostředí.

Preferujeme hlavní pracovní poměr, možností je i částeční úvazek nebo externí spolupráce.

Náplň práce

-       Přípravu pokrmů a´la carte restaurace a spolupráce na eventech (svatby, konference a pod.)

Šetrné zacházení se surovinami.

-       Zajišťování chodu kuchyně dle pokynu šéfkuchaře.

-         Smysl pro pořádek.

Požadujeme

-          Ideálně vyučen v oboru, avšak není to podmínkou, pokud Tě vaření baví a chceš se zdokonalovat

-          Zodpovědnost a pozitivní přístup k práci

-          Samostatnost a flexibilitu

Nabízíme

-          Odpovídající platové ohodnocení

-          Stabilní pracovní prostředí

-          Firemní benefity

-          Možnost ubytování

-          Práce v týmu

-          Práce se surovinami z vlastních zdrojů chov hovězího (Wagyu, Angus) a jehněčí.