Dvůr Pecínov s.r.o.

Pecínov 1
256 01 Struhařov, Česká republika
Tel: + 420777862797
URL: http://www.pecinov.com
Kontaktní osoba: Jiří Nevřela
Logo Dvůr Pecínov s.r.o.
Restaurace
Struhařov
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Resort Dvůr Pecínov nedaleko Benešova (6 km) hledá parťáka na pozici KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Náplň práce

-          Přípravu pokrmů

-          Šetrné zacházení se surovinami

-          Zajišťování chodu kuchyně dle pokynu šéfkuchaře

-          Smysl pro pořádek

Požadujeme

-          Ideálně vyučen v oboru, avšak není to podmínkou, pokud tě vaření baví a chceš se zdokonalovat

-          Zodpovědnost a pozitivní přístup k práci

-          Samostatnost a flexibilitu

Nabízíme

-          Odpovídající platové ohodnocení

-          Stabilní pracovní prostředí

-          Firemní benefity

-          Možnost ubytování

-          Práce v týmu

-          Práce se surovinami z vlastních zdrojů (máme chov Wagyu skotu, ovcí a okrajově vyrábíme med)

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: events@pecinov.eu nebo volejte na tel. číslo + 420 777 862 797.