Dvůr Pecínov s.r.o.

Pecínov 1
256 01 Struhařov, Česká republika
Tel: ​+420 736 262 109
URL: http://www.pecinov.com
Facebook: https://www.facebook.com/pecinovcom/
Kontaktní osoba: Tereza Kladivová
Logo Dvůr Pecínov s.r.o.
Hotel
Struhařov
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce, Výpomoc na akci
Nástup Dohodou, Ihned

Dvůr Pecínov -  hotelový komplex 6 km od Benešova u Prahy - hledá vhodného uchazeče/uchazečku na pozici HOTELOVÉ POKOJSKÉ.

Náplň práce

-    Úklid hotelových pokojů a apartmánů v rámci pobytu klientů a po jejich odjezdu

-    Úklid společných prostor areálu

Požadujeme

-          Spolehlivost a smysl pro pořádek

-       Předchozí praxi v oboru výhodou

       Zodpovědnost a pozitivní přístup k práci

-         Samostatnost a flexibilitu

Nabízíme

-    Stabilní a příjemné pracovní prostředí

-    Přátelský kolektiv

-    Personální stravování

-    Odpovídající platové ohodnocení (od 130,- / hod)

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu provoz@pecinov.eu nebo volejte na +420 736 262 109.