The Grand Mark Prague*****

Hybernská 12
110 00 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 226 226 120
URL: http://www.grandmark.cz
Kontaktní osoba: Martina Součková
Logo The Grand Mark Prague*****
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Čeština, Angličtina
Nástup Ihned, Dohodou

Hotel The Grand Mark Prague***** hledá do svého týmu vhodného kandidáta/ku na pozici Číšník/Servírka.

Náplň práce

Chceš zaměstnavatele, u něhož má Tvoje práce smysl? Chceš se v práci cítit dobře a pracovat s fajn lidmi? Pak neváhej a přidej se k nám!

Požadujeme

Jaká bude Tvoje náplň práce?

- otevírání / zavírání restaurace včetně přípravy pracoviště a uzávěrky

- obsluha hostů v restauraci dle standardů 5* hotelu

- příprava a obsluha banketních akcí

- komunikace s hosty

- údržování pořádku a čistoty

Jaká bys měla být?

- komunikativní a spolehlivý parťák/ parťačka, na kterého se budeme moci kdykoliv spolehnout

- samostatný/á a zodpovědný/á

- ochotný/á učit se nové věci

- časově flexibilní

- zodpovědný/á a loajální

- schopný/á pracovat v týmu

Co bys měla mít?

- předchozí praxe na dané pozici výhodou

- zkušenost s ala carte servisem

- profesionální jednání a vystupování

- organizační schopnosti

- znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou

- vyučení v oboru nebo maturita výhodou

Nabízíme

Co Ti na oplátku můžeme nabídnout?

- bohatý program přidružených motivačních složek mzdy

- příspěvek na stravování v hodnotě 109 Kč / den

- příspěvek na penzijní připojištění rostoucí s dobou působnosti v hotelu (až 1 500 Kč / měsíčně

- kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele

- roční finanční odměnu, dárky k Vánocům, Velikonocům, narozeninám a jiným životním jubileům a údálostem

- jazykové kurzy, odborné školení, zimní a letní zaměstnanecká party jednotlivých oddělení i celého hotelu

- možnost kariérního posunu nejen v rámci oddělení, ale v rámci celého hotelu

- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy

Tak co, zaujali jsme Tě? Pokud ano, pošli nám svůj životopis v českém jazyce, včetně aktuální fotografie.

Pokud Tě nebudeme do 2 týdnů kontaktovat, nebyl Váš životopis zařazen do výběrového řízení.

Těšíme se na Tebe...