Gastrojobs Career Day 4.10.2018

Kongres FOR GASTRO

Veselé Velikonoce s rumem Captain Morgan

Veselé Velikonoce s rumem Captain Morgan

Velikonoce se po roce opět blíží a s nimi i spousta tradic. Zkuste to letos pojmout trošku moderně a originálně a kromě barevných vajíček připravte pro koledníky pořádné překvapení. Nedržte se při zemi a koledníkům naservírujte i barevné míchané drinky.

 

Velikonoce patří k jaru a s ním i pozitivní a pestré barvy. Připravte letos koledníkům originální výslužku a místo klasického panáka alkoholu je překvapte vyladěnými svěžími koktejly inspirovanými právě tímhle ročním obdobím. “Velikonoce jsou pro nás skvělou příležitostí. Loňský průzkum veřejného mínění totiž prokázal, že mezi plnoletými koledníky je nejoblíbenějším alkoholem servírovaným na Velikonoční pondělí rum,“ říká Brand manažerka značky Captain Morgan Karolína Kubátová. Nechte se proto inspirovat profesionálními barmany a získejte si hosty drinky s rumem Captain Morgan.

 

Žlutá, která povzbudí

Žlutá barva působí povzbudivě, což se na Velikonoce hodí. Připravte proto svěží drink, kterému ananasový džus dodá ten pravý odstín.

 

Captain Morgan Mai Tai

 

Captain Morgan Mai Tai

35 ml Captain Morgan Original Spiced

10 ml mandlového sirupu

10 ml Triple Sec likéru

50 ml ananasového džusu

Limetová šťáva

 

Džus, sirup, likér i limetovou šťávu smíchejte v šejkru a dobře promíchejte. Připravte si korbel či vysokou sklenici a naplňte jí ledem. Tekutinu přelijte do sklenice, přidejte rum a limetkou dozdobte.

 

Buďte optimističtí

Oranžová barva je symbolem optimismu, mládí a radosti ze života. Tak to vše dopřejte i vašim hostům a připravte jednoduchý míchaný koktejl doplněný o kořeněný rum a čerstvou mátu.

 

Satisfaction

 

Satisfaction

50 ml Captain Morgan Original Spiced

40 ml ananasového džusu

20 ml cukrového sirupu

20 ml limetové šťávy

maliny

lístky čerstvé máty

 

Všechny ingredience vlijte do šejkru, přidejte maliny a lístky čerstvé máty a společně dobře rozmixujte.  Vysokou sklenici nebo korbel naplňte ledem a pak pomalu vlijte nápoj.

 

Červená klasika, která nesmí chybět

Cílevědomým a energickým koledníkům naservírujte drink barvy červené, ta je totiž charakterizuje nejlépe. Připravte proto jahodové daiquiri, barmanskou klasiku, kterou hravě zvládnete i doma.

 

Captain Morgan Strawberry Daiquiri

 

Captain Morgan Strawberry Daiquiri

50 ml Captain Morgan White Rum

25 ml jahodového (či cukrového) sirupu

25 ml čerstvé citronové šťávy

čerstvé jahody

(jahodový džus)

 

Šejkr naplňte z dvou třetin ledem. Přilijte rum, sirup, citronovou šťávu i pokrájené čerstvé jahody a dobře rozmixujte. Dejte tomu alespoň 10 sekund. Poté vše přelijte do sklenice a dozdobte.

 

Tak co, jste připraveni na koledu? Užijte si barevné a chuťově pestré Velikonoce i začátek jara!

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.