Restart sleva

ClouDesign

EcoKrabicky

Pomůžeme vám s restartem! Nabízíme 30 % slevu na personální inzerci!

Pomůžeme vám s restartem! Nabízíme 30 % slevu na personální inzerci!

Ještě sice nejsou známé konkrétní termíny rozvolňování v gastronomii, hotelnictví a dalších službách, ale dle současného pozitivního trendu brždění epidemie se dá očekávat, že ten okamžik brzy nastane. Je tedy ten správný čas již přemýšlet o doplňování stavu zaměstnanců.

 

Ptáte se, proč inzerovat právě nyní, když je na trhu dostatek volných sil? Je to jednoduché. Dáte případným kandidátům vědět, že právě vaše firma už hledá pracovní síly. Jakmile všichni dostanou zelenou ke znovuotevření, věci se dají rychle do pohybu. Prezentujte se už teď na GastroJobs.cz - na místě, které zájemci o práci využijí jako první. Nečekejte, až vás osloví náhodný uchazeč nebo uchazečka. Vybírejte si z těch nejlepších kandidátů, dokud jsou k mání!

 

Současná nelehká situace nás postihla stejně jako vás, a proto víme, že se teď hodí každá ušetřená koruna. Z tohoto důvodu vám opět dočasně nabízíme na měsíční a čtvrtletní inzertní balíčky (viz ceník) slevu ve výši 30 %*. 

 

Tuto slevu poskytujeme na všechny nové registrace (registrovat se můžete zde) a obnovení předchozích registrací do 31. prosince 2020.

 

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat e-mailem na inzerce@gastrojobs.cz nebo telefonicky na +420 602 557 555. 

 

Přejeme vám hodně úspěchů do nového rozjezdu a těšíme se na viděnou na portálu GastroJobs.cz.

 

* Slevy se nevztahují na půlroční a roční balíčky, vyjmuty z této nabídky jsou taktéž rámcové smlouvy a topování. Slevy se nedají kumulovat, tudíž se na zlevněnou cenu již nevztahuje sleva za členství v AHR.

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.