EcoKrabicky

Portfolium Jan Hotels se rozroste o pražský Carol

Portfolium Jan Hotels se rozroste o pražský Carol

Hotel Carol, situovaný v rychle se rozvíjející oblasti Prahy v blízkosti O2 Arény a multifunkčního centra O2 universum, je již od roku 1992 známý svojí příjemnou atmosférou. Novým majitelem je společnost Jan Hotels, která plánuje rozšíření o dalších 50 pokojů.

 

Hotel nabízí 67 pokojů včetně apartmánů a rodinných pokojů, restauraci, privátní parking, krytý bazén a klidnou městskou zahradu. Společnost Jan Hotels, která se stává od 1. března 2020 novým majitelem Hotelu Carol, nyní pracuje na plánech rozšíření hotelu o dalších 50 působivých pokojů. 

 

Hotel Carol Praha

 

Hotel Carol Praha

 

Hotel Carol se tak stává pátým hotelem skupiny Jan Hotels. Společnost již v Praze vlastní a provozuje Hotel Duo a Hotel Leonardo, dále pak Hotel OLDINN a Hotel Růže v Českém Krumlově. 

 

Hotel Carol Praha

 

Hotel Růže Český Krumlov

 

"Akvizice Hotelu Carol je součástí naší strategie pro rozšiřování působnosti Jan Hotels do oblastí, kterým můžeme přinést naši přidanou hodnotu", říká pan Eytan Goldman, Managing Director společnosti Jan Hotels.

Redakce GastroJobs.cz

Zdroj, fotografie: Jan Hotels

 

Chtěli byste pracovat v některém hotelu z rodiny Jan Hotels? Na GastroJobs.cz najdete aktuální výpis volných pozic.

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.