Café AdAstra

Sváteční brunche v La Rotonde

Sváteční brunche v La Rotonde

Brunche jsou oblíbené v každém ročním období. Ale ty vánoční mají ještě větší rodinné kouzlo než ty celoroční. Hotel Alcron během nejhezčích svátků roku připravil hned 3 slavnostní příležitosti k setkání. Navíc pod taktovkou Executive Chefa Romana Pauluse.

 

22. prosince 2019 se v restauraci La Rotonde uskuteční předvánoční nedělní brunch určený pro setkání početných rodin, mladých párů nebo blízkých přátel. Cena plnohodnotného brunche včetně bufetové nabídky, sektu, vína, piva, nealkoholických nápojů, kávy a čaje činí 1.499 korun. Cena bez alkoholických nápojů je pak o 300 korun nižší.

 

Brunch v restauraci La Rotonde

 

25. prosince 2019 je na pořadu dne opravdu sváteční vánoční brunch. Ten je mimořádně o půl hodiny delší než obvykle, tedy od 12:00 do 16:00 hodin. Za all inclusive zaplatíte 1.959, za verzi bez alkoholu 1.599 korun.

 

Brunch v restauraci La Rotonde

 

A 1. ledna 2020 se koná tradiční novoroční brunch, který proběhne od 12:30 do 16:00. Silvestrovské oslavy posunuly začátek brunche o půl hodiny. Cena je opět 1.959, resp. 1.599 českých korun.

 

Živá hudba a dětský koutek jsou součástí každého sváteční brunche. Zažijte rodinné Vánoce na jednom z nejelegantnějších míst v Praze s kvalitou ověřenou časem a tradicí.

 

Executive Chef Roman Paulus

Redakce GastroJobs.cz

Zdroj, fotografie: restaurace La Rotonde, Alcron Hotel Prague

 

Chtěli byste pracovat v restauraci La Rotonde nebo na jiné pozici v legendárním Alcron Hotel Prague? Na GastroJobs.cz najdete aktuální výpis volných pozic.

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.