Café AdAstra

ECOKrabičky

Dáte si? Heslo na Wi-Fi!

Dáte si? Heslo na Wi-Fi!

Všichni to známe: hosté vejdou do restaurace, neobtěžují se ani odpovědět na pozdrav a okamžitě se pídí po heslu na “wifinu”. A pokud se jim zrovna nedaří připojit, požadují okamžitý zásah klidně i od číšníka nebo servírky s rukama plnýma talířů. Obsluha nebo management se pak namísto své běžné pracovní činnosti často musíi věnovat řešení IT problémů. A to ani nemluvíme o zabezpečení sítě, možnostech zneužití apod.. Všech podobných nepříjemností se přitom můžete snadno zbavit. Stačí využít služby wifiboard.

 

Jak to funguje?

Za váš stávající router se umístí router wifiboard. Router wifiboard nejenže nijak nenaruší internetové připojení v podniku, ale především oddělí hosty od stávajícího routeru, na kterém mohou bezpečně zůstat připojeny platební terminály, kasa, EET apod.

 

Nemusíte se o nic starat, vaše veřejná Wi-Fi bude bezpečná, připojení snadné a navíc dostanete reklamu cílenou přímo na vaše hosty během přihlášení zdarma

 

Nově budou všichni vaši hosté využívat veřejnou Wi-Fi síť s názvem free_wifiboard bez nutnosti zadávání hesla. Během několika kroků projde host verifikací a následně je mu umožněno připojení k internetu. Všechny kroky obsahují bannerovou reklamu a další možnosti cíleného oslovení, které máte bezplatně zčásti k dispozici pro oslovení zákazníků. Díky zbytku reklamní plochy použité k marketingovým účelům, které nebudou v rozporu s vašíim podnikem, můžete službu wifiboard využívat zcela zdarma!

 

Je to jednoduché!

Stručně řečeno: nemusíte se o nic starat, vaše veřejná Wi-Fi bude bezpečná, připojení snadné a navíc dostanete reklamu cílenou přímo na vaše hosty během přihlášení zdarma.

 

Nemusíte se o nic starat, vaše veřejná Wi-Fi bude bezpečná, připojení snadné a navíc dostanete reklamu cílenou přímo na vaše hosty během přihlášení zdarma

 

Odpadají dotazy hostů na heslo. Obsluha se tak může soustředit na svou práci a hosté se v klidu připojí k veřejné síti free_wifiboard. Připojení navíc splňuje veškeré právní nároky na veřejnou Wi-Fi a je plně v souladu s platnou legislativou.

 

Za wifiboard nic neplatíte, instalace a provoz routeru je zdarma. Na druhou stranu je jasné, že služba wifiboard svou cenu má a proto je nastavena vratná kauce ve výši 1 690 Kč. Kauce je kdykoliv vratná v případě, že se rozhodnete wifiboard nadále nepoužívat. Vše je bez smluv, papírování a jakýchkoliv dalších závazků.

 

Zkuste to!

Komerční prezentace

Používáním webu společnosti Solution Factory, s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti se používají soubory cookie.