Garden's restaurant

Vodičkova 35
11000 Praha 1, Czech Republic
URL: https://www.gardensrestaurant.cz
Facebook: https://www.facebook.com/stylainterier/
Contact person: Jan Dudák
Logo Garden's restaurant
Restaurant
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
Dohodou
English, Czech
Start date per agreement

Vyhlášená butiková restaurace s krásnou zahradou Gardens restaurant (dříve Styl&Interier) ve Vodičkově ulici v Praze 1 přijme šikovného kolegu pro posílení našeho servisu na HPP.

Náplň práce

Hledáme šikovného kolegu do servisu na pozici číšníka pro posílení našeho stálého týmu. Hlavní náplní práce bude péče o spokojenost našich skvělých zákazníků a koordinace malého týmu. Nabízíme krásnou práci v profesionálním prostředí s rozumnou pracovní dobou bez nočních směn, velmi příjemné pracovní prostředí úspěšné rodinné firmy, finanční a sociální jistotu, transparentní mzdové podmínky a rozmanité benefity patřící k práci v úspěšném podniku. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Požadujeme

Příjemnou týmovou osobnost

Chuť dělat práci poctivě a s radostí

Solidní angličtina je předností

Nabízíme

Výborné transparentní finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností uchazeče.

Rozumnou pracovní dobu dle dohody.

Stálý pracovní úvazek.

Zaučení v profesionálním týmu v prestižním podniku.

Skvělou personální stravu a další firemní benefity.

Ad ČÍŠNÍK / SERVÍRKA Garden´s restaurant has not been saved to your favorites. Please log in.