Iron Gate Hotel & Suites

Michalská 19
110 00 Praha 1, Tschechien
Tel: +420 775 863 073
URL: http://www.irongatehotel.com/
Kontaktperson: Michal Nerad
Logo Iron Gate Hotel & Suites
Hotel
Praha 1
Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
130 Kč/h. + bonusy
Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Rodinný luxusní Iron Gate Hotel & Suites, který se nachází v nejatraktivnější části historického centra Prahy, hledá novou posilu do svého housekeeping týmu na pozici POKOJSKÁ.

Stellenbeschreibung

- Úklid pokojů pětihvězdičkového hotelu,

- kontrola a doplňování mini barů.

Stellenanforderung

- předchozí zkušenost v této pozici,

- znalost prostředí luxusního butik hotelu výhodou,

spolehlivost a samostatnost,

– časovou flexibilitu,

– pečlivost a poctivost,

– ochotu učit se novým věcem a chuť do práce.

Wir bieten

– stabilní práci v exkluzivním prostředí butikového hotelu,

– zajímavé finanční ohodnocení,

– získáš jídlo na směně za pár korun,
- odměna až
5.000 Kč za doporučení nových kolegů,

- slevy 50 % do všech našich restaurací, částečně dotovanou Multisport kartu, firemní akce…