restaurace Základna

Dlouhá
110 00 Praha, Tschechien
Tel: +420605165158
URL: https://www.zakladnarestaurace.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/zakladnarestaurace/
Logo restaurace Základna
Restaurant
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
200-250 Kč / h
Angličtina, Italsky
Eintritt ab sofort

Připojte se k našemu týmu! Nabízíme pozici pizzáře s flexibilním pracovním režimem - možnost krátkého nebo dlouhého týdne. Směny od 10:00 do 22:00.

Stellenbeschreibung

Vaše role zahrnuje práci s těstem, přípravu ingrediencí, příprava pizzy a její pečení k dokonalosti.

Stellenanforderung

Znalost anglického nebo italského jazyka

Zkušenosti s přípravou pizzy

Dodržování zdravotních a bezpečnostních norm

ZÁKLADNA je restaurace, kde najdete české zlato z tanku podávané s láskou a dobrým jídlem. Věříme, že tradice jsou základ. Dbáme proto na to, aby každý z našich výčepních uměl pivo načepovat na té nejvyšší úrovni a každý kuchař v restauraci proměnil čerstvé suroviny v jedinečný chuťový zážitek.