Pub & Restaurant Jamrtál

Sekaninova 189/58
12800 Praha 2 - Nusle, Tschechien
Tel: 735709821
URL: http://www.restauracejamrtal.cz
Facebook: www.facebook.com/restauracejamrtal
Kontaktperson: Jan Przybyla
Restaurant
Praha 2 - Nusle
Hlavní pracovní poměr
42500
Tschechisch
Eintritt ab sofort

Rozšiřujeme tým a hledáme parťáka nebo parťačku do kuchyně.

Stellenbeschreibung

Jako kuchař/ka budeš pracovat na samostatné směně spolu s pomocnou kuchařkou.

Na starosti budeš mít přípravu a výdej obědů (do 50 porcí), odpoledne přípravu na další den a večer přípravu a výdej z a la carte nabídky, kterou se snažíme upravovat, měnit a přizpůsobovat ročnímu období a zkušenostem kuchařů.

Pracovní doba: krátký / dlouhý týden, 9:00 - 22:00

Stellenanforderung

Vyučení a praxi v oboru kuchař, ideálně v české gastronomii.

Schopnost samostatné práce

Smysl pro pořádek

Ochotu podílet se na sestavování menu

Wir bieten

Práci v malém, mladém a přátelském kolektivu

Mzdové ohodnocení 40.000 čistého při nástupu, a 45.000 Kč po třech měsících

Nástup možný ihned