Hermitage Hotel Prague

Svobodova 1961/1
12800 Praha, Tschechien
Tel: 778724355
URL: https://www.hermitageprague.com/
Facebook: https://www.facebook.com/HermitageHotelPrague
Kontaktperson: Barbora Macháčková
Logo Hermitage Hotel Prague
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
32 000 - 35 000 Kč
Englisch, Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Náplň práce

- Zpracování individuálních rezervací ubytování

- Práce s hotelovými rezervačními systémy

- Spolupráce s obchodním oddělením, recepcí a úsekem stravování

- Nabídka, zpracování a kontrola fakturace u skupinových turistických rezervací

Nabízíme

- Mzda 32 000 - 35 000 Kč

- 13. mzda, odměny za upselly a další benefity (zaměstnanecké slevy, odměny k pracovním jubilieiím, zaměstnanecké akce)

- Zaměstnanecké stravování zdarma

- Příjemné prostředí 4* hotelu se stabilním kolektivem

- Menší pracovní kolektiv s přátelskou atmosférou

Požadujeme

- Dobré komunikační schopnosti

- Dobrá znalost AJ (slovem i písmem)

- Praxe na rezervačním oddělení výhodou

- Znalost práce na počítači, znalost rezervační systému výhodou

- Samostatnost, pečlivost, flexibilita

V hotelu Hermitage zažijete originální atmosféru tiskárny z počátku minulého století proměněné v moderní hotel. Místo s dokonalým servisem a pohodlím v blízkosti pulzující vltavské Náplavky a klidného Vyšehradu.