Hermitage Hotel Prague

Svobodova 1961/1
12800 Praha, Tschechien
Tel: 778724355
URL: https://www.hermitageprague.com/
Facebook: https://www.facebook.com/HermitageHotelPrague
Kontaktperson: Barbora Macháčková
Logo Hermitage Hotel Prague
Hotel
Praha
Hlavní pracovní poměr
45 000 Kč
Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Náplň práce

-  Zajištění běžných oprav a servisů, komunikace s dalšími oděleními hotelu.

- Provádění preventivní údržby budovy, technických a technologických zařízení.

- Operativní odstraňovaní závad.

Co vám můžeme nabídnout

- Mzda až 45 000 Kč

- 13. mzda

- Zaměstnanecké slevy, zaměstnanecké akce, odměny k pracovním jubileím a další benefity.

- Zaměstnanecké stravování zcela zdarma.

Požadujeme

- SŠ vzdělání, odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních podle nařízení vlády č.194/2022 Sb.

- Orientaci v technické dokumentaci, manuální zručnost.

- Zkušenosti s údržbou budov, MaR a TZB výhodou.

- Samostatnost a odpovědnost, komunikativnost,  ŘP sk. B.

- Uživatelskou znalost práce na PC a alespoň základní znalost angličtiny.

V hotelu Hermitage zažijete originální atmosféru tiskárny z počátku minulého století proměněné v moderní hotel. Místo s dokonalým servisem a pohodlím v blízkosti pulzující vltavské Náplavky a klidného Vyšehradu.