DARK KITCHEN

Řipská 1054/12
130 00 Praha 3, Tschechien
Tel: 776005693
URL: https://www.dark-kitchen.cz/
Kontaktperson: Radka Borovková
Logo DARK KITCHEN
Party-/Eventcatering
Praha 3
Částečný úvazek
25.000,-Kč

Foyer Café, nově otevíraná kavárna v srdci Hlavního nádraží v Praze, hledá nadšeného a zkušeného baristu, který se připojí k našemu týmu a pomůže nám vytvořit nezapomenutelný zážitek pro naše zákazníky. Pokud máte vášeň pro kávu a rádi se pohybujete v prostředí plném energie a zážitků, pak je tato pozice právě pro vás!

Stellenbeschreibung

·      Obsluha zákazníků s úsměvem a důrazem na příjemné vystupování

·      Komunikace se zákazníky, podpora prodeje nabízením produktů

·      Příprava nápojů za barem

·      Prezentace a nabídka vín a šampaňského

·      Samostatná práce s pokladnou

Stellenanforderung

·   Zkušenost s přípravou kvalitní kávy a dalších nápojů

·   Schopnost pracovat rychle a efektivně při zachování vysoké úrovně servisu

·   Chuť se neustále učit a zdokonalovat své dovednosti

·   Výborné komunikační dovednosti a přátelský přístup k zákazníkům

·   Znalost ČJ a AJ na velmi dobré úrovni

·   Flexibilitu a ochotu pracovat v různých směnách, včetně víkendů a svátků

Wir bieten

·       Příležitost pracovat v moderním a stylovém prostředí na jednom z nejvytíženějších míst v Praze

·       Práce 90-100 hodin měsíčně - ranní směny

·       Možnost profesního růstu a rozvoje v gastronomickém prostředí

·       Přátelský a profesionální tým, který vás podpoří ve vašem pracovním úspěchu

·       Multisport karta, firemní akce, 20 dní dovolené

·       Sleva na konzumaci i v rámci ostatních provozů Spojujeme

Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým Foyer Café

Gastro&eventová skupina SPOJUJEME. Do naší rodiny patří: * Restaurace Spojka Karlín * Spojka Events - eventový prostor v Karlíně * Etnosvět Events - eventový prostor u I.P. Pavlova * Endorfin - multifunkční prostor s únikovými hrami * Show must go on - zábavné programy offline i online * Dark Kitchen - cateringové služby a Bistro na Vinohradech