Molo Lipno

Lipno nad Vltavou
38278 Lipno nad Vltavou, Tschechien
Tel: 724988430
URL: https://www.mololipno.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/mololipno/
Kontaktperson: Pavlína Bigasová
Logo Molo Lipno
Restaurant
Brigáda, Částečný úvazek
Od 150Kč/hod výše dle zkušenos
Eintrittsdatum: 1.6. 2024

Na letní sezónu hledáme brigádníky do všech našich provozů na různé pozice. Je pro Tebe radost potkávat se s lidmi, komunikovat a plnit přání hostům? Chceš získat spoustu nových zkušenustí a být součástí fajn týmu? V tom případě nám pošli své CV. Budeme se těšit!

Stellenbeschreibung

Hledáme výpomoc v obsluze, kuchyni i na recepci během letních měsíců v atraktivním resortu MOLO Lipno.

Stellenanforderung

Nejdůležitější je pro nás tvůj zájem, pracovitost, spolehlivost, loajalita a pozitivní přístup.

Smysl pro pořádek.

Zodpovědnost a nekonfliktnost.

Chceme, aby hosté, ze všeho, co v našich hotelech a restauracích děláme, cítili, že nás to baví a vidíme ve službách, které nabízíme, hlubší smysl.

Dbáme na příjemné vystupování, slušnost a vstřícnou komunikaci s našimi hosty.

Zajistit zákazníkům ty nejlepší zážitky a služby je pro nás společnou prioritou.

Nezaučené zaučíme.

Wir bieten

Férové ohodnocení dle schopností.

Práci v krásném prostředí s milými kolegy.

Možnost získání praxe a zkušeností v oboru.

Dlouhodobou spolupráci.

Spoustu firemních benefitů.