U Eichlerů

Plynárenská 325/47
40001 Ústí nad Labem, Tschechien
URL: http://www.ueichleru.cz
Facebook: ueichleru
Kontaktperson: Leona Eichler
Logo U Eichlerů
Restaurant
Ústí nad Labem
Hlavní pracovní poměr
Nástup Dohodou, Ihned

Do nově otevřené restaurace v části Všebořice v Ústí nad Labem hledáme kolegu / kolegyni na pozici barman / barmanka.

Stellenbeschreibung

Vaší náplní práce bude příprava nápojů, koktejlů, kávy, čepování piva, obsluha hostů na baru, úklid baru a vše s tím spojené, inventura apod.

Stellenanforderung

Předchozí zkušenost na této pozici, dále spolehlivost, odpovědnost a chuť učit se novým věcem.

Výhodou je práce s restauračním systémem Septim.

Wir bieten

- Výplatu každý měsíc včas a řádně vyplacenou do 12. dne v měsící

- Práci na HPP či DPP

- Firemní stravování a slevy na veškerou útratu v pracovní době i mimo ní

- Směny krátký/dlouhý týden 10,5 hodinové v týdnu a 12 hodinové směny o víkendu

- Vyplacení spropitného ve 100% (dnes už to také není samozřejmostí :-))

- Mladý a přátelský kolektiv

- Firemní zástěry

- Příspěvek na obuv

- Možnost kariérního růstu

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail restaurace@ueichleru.cz s bližším infem o Vás a my se Vám následně ozveme.