Moje místo

28.pluku 33
10100 Praha, Tschechien
Tel: +420 733 635 773
URL: https://mojemisto.cafe
Kontaktperson: Nikola Štillerová
Logo Moje místo
Bistro
Praha
Hlavní pracovní poměr
40000 - 45000
Nástup Dohodou, Ihned

Do našeho bistra ve Vršovicích hledáme nadšence na pozici kuchaře/sous chef. Baví tě vařit různé druhy kuchyní? Tak hledáme právě tebe!

Nástup možný ihned.

pouze pro vážné zájemce, zasílejte stručný životopis vč. telefonního čísla na e-mail mojemisto.cafe@gmail.com, obratem vás budeme kontaktovat.

Stellenbeschreibung

Spolupráce na vytváření týdenních menu, sezónní nabídky. Kontrola stavu zařízení a produktů včetně jejich trvanlivosti. Kompletní znalost o chodu kuchyně včetně organizace. Kontrola kvality výdeje. Spolupráce na vytváření občerstvení a samotné nabídky na catering.

Stellenanforderung

- minimálně 5 let praxe

- zkušenosti se světovou kuchyní ( Asie, Italie, Mexico, Indie, Burger, texmex, moderní evropa.

- znalost svého oboru včetně chodu kuchyně

- samostatnost

- čistotu během práce

- dohled na kvalitu

- flexibilita výhodou

Wir bieten

- tým skvělých lidí - super přátelský a rodinný kolektiv.

- příjemné a čisté prostředí

- férové platové podmínky

- skvělé zázemí kuchyně, včetně moderního vybavení

- pravidelné teambuildingy a školení

Pracovní doba od pondělí do pátku.

po - pá = 8 - 16h (8h)