Hotel ILF

Budějovická 15/743
140 00 Praha 4, Tschechien
Tel: 602 759 015
URL: https://www.hotel-ilf.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/Hotel.ILF.Praha
Kontaktperson: Petr Kořínek
Logo Hotel ILF
Hotel
Praha 4
Hlavní pracovní poměr
Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

KUCHAŘ/KA

Popis pracovní pozice

·         úprava masa, drůbeže a ryb pro kuchyňské zpracování,

·         příprava specialit studené a teplé kuchyně,

·         příprava tradiční české kuchyně a dalších specialit,

·         udržování provozu v souladu se všemi potřebnými předpisy.

Požadujeme

·         výuční list nebo praxi v oblasti gastronomie,

·         smysl pro odpovědnost,

·         samostatnost, pečlivost, spolehlivost.

Co nabízíme

hlavní pracovní poměr

zvýhodněné stravování

příspěvek na penzijní připojištění

příspěvek na dovolenou a dětské tábory

příspěvek na rehabilitační péči

příspěvek na kulturní, vzdělávací a sportovní akce

peněžní dary při životním jubileu

5 týdnů dovolené a 4 dny indispozičního volna

zázemí stabilní a seriózní společnosti s dlouholetou tradicí

jistota výplaty mzdy pravidelně a včas

příjemné a přátelské pracovní prostředí

pracoviště s výbornou dostupností MHD, přímo u stanice metra C Budějovická

možnost parkování a ubytování

nástup dohodou

Svůj zájem o nabízenou pozici projevte, prosím, zasláním životopisu na e-mailovou adresu: petr.korinek@hotel-ilf.cz

Případné další informace Vám rád poskytne F&B Manager Petr Kořínek, tel. 602 759 015.

Institut organizuje specializační a celoživotní vzdělávání lékařů, farmaceutů, stomatologů a nelékařský zdravotnických pracovníků. Součástí Institutu je i Hotel ILF, který zajišťuje organizaci a průběh vzdělávacích, kongresových a komerčních akcí především pro zdravotnickou a farmaceutickou klientelu.