Pivovar Monopol

Masarykova třída 433/42
41501 Teplice, Tschechien
URL: http://www.pivovarmonopol.cz
Facebook: https://www.facebook.com/pivovarmonopol/
Logo Pivovar Monopol
Restaurant
Teplice
Hlavní pracovní poměr
Eintritt ab sofort

Do našeho podniku Wellness hotel Pivovar Monopol v srdci Teplic hledáme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka se zaměřením na moderní i českou kuchyni.

Jsme restaurace s vlastním pivovarem, jehož součástí je i hotel, wellness cenrum, dvě restaurace a kavárna.

Hledáme uchazeče na hlavní pracovní poměr.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail prace@pivovarmonopol.cz.

Stellenbeschreibung

Vaření po-ne  večer ala carte.

Stellenanforderung

Zkušenosti s obdobnou pozicí vítána. Dále samostatnost, čistota, dochvilnost, pečlivost a chuť učit se novým věcem.

Wir bieten

- Mzda dle dohody a včas vyplacenou

- Smlouvu na dobu neurčitou

- Stabilní zázemí firmy

- Směna 12 hodin, krátký/dlouhý

- Firemní stravování

- 4 týdny proplacené dovolené samozřejmostí

- Zdarma saunování v hotelovém wellness

A další...