Dvůr Pecínov s.r.o.

Pecínov 1
256 01 Struhařov, Tschechien
Tel: +420777862797
URL: http://www.pecinov.com
Facebook: https://www.facebook.com/pecinovcom/
Kontaktperson: Jiří Nevřela
Logo Dvůr Pecínov s.r.o.
Hotel
Struhařov
Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr
dle zkušeností 50.000,-Kč 60.0
Englisch
Septim
Eintritt ab sofort

Do restaurace Špejchar, která je součástí areálu Dvora Pecínov, hledáme zkušeného kolegu na pozici šéfkuchař. Očekáváme loajalitu, zodpovědný a pozitivní přístup k práci, samostatnost a flexibilitu.

Na oplátku nabízíme odpovídající platové ohodnocení, férový přístup, přátelský kolektiv a stabilní pracovní prostředí.

Pracujeme s lokálními surovinami, vlastní chov hovězího (Wagyu, Angus) a jehněčího.

Preferujeme hlavní pracovní poměr, možností je i externí spolupráce na ŽL.

Stellenbeschreibung

Šéfkuchař by měl být zodpovědný za:

* tvorbu menu včetně kalkulací, řádnou přípravu pokrmů a chod kuchyně,
* organizaci práce podřízených, rozpis směn, nábor zaměstnanců kuchyně,
* skladové hospodářství, průběžný kontakt s dodavateli,
* dodržování a kontrolu hygienických a bezpečnostních předpisů.

Stellenanforderung

Zkušenosti se zajištěním konferencí a eventů, kontrola dodržování HACCP, alespoň základní schopnost komunikovat v angl. jazyce.

Wir bieten

Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, férový přístup, přátelský kolektiv, kvalitně vybavená kuchyně a stabilní pracovní prostředí.

Auf Inserat antworten Zu Favoriten hinzufúgen Drucken
Odeslat odkaz
Teilen Alle Inserate des Arbeitgebers