Amenity Hotel & Resort Orlické hory

Deštné v Orlických horách 78
517 91 Deštné v Orlických horách, Tschechien
URL: https://orlickehory.amenity.cz/
Kontaktperson: Martina Tomášová
Logo Amenity Hotel & Resort Orlické hory
Resort
Deštné v Orlických horách
Hlavní pracovní poměr
Tschechisch
Nástup Dohodou, Ihned

Číšník/Servírka do horského hotelu v Orlických horách

Jsme rodinná společnost a rodinný přístup promítáme i do společné práce, ať už na place nebo v kuchyni. Do našeho nově zrekonstruovaného hotelu Amenity Resort Orlické hory**** hledáme kolegy a kolegyně, kteří by nám pomohli s péčí o hosty v restauraci s překrásným výhledem na protější kopečky hor a pasoucí se ovečky z prostorné terasy hotelu. Nečekejte tak hektický koloběh města, ale klid a odpočinek v přírodě, za kterým k nám hosté přijíždějí.

Jsme přátelský kolektiv plný energie, podporujeme se a snažíme se pracovat týmově. Fungujeme pod vedením manažerky Martiny a náš gastro tým bychom rádi posílili o dalšího kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka.

Rád bys přijel(-a) ale Orlické hory jsou daleko? Vedle hotelu máme zaměstnanecké ubytování za velmi symbolické ceny. Dej nám o sobě vědět a přijď se podívat, jak to u nás vypadá.

Stellenbeschreibung

Co tě na pozici čeká:

• obsluha a aktivní komunikace s hosty

• servis jídla a pití, debaras

• práce s pokladnou (pracujeme v systému Agnis)

• příprava restaurace před otevřením provozu a jeho uzavření

• udržování čistoty a systému svěřených prostor

• práce na směny (krátký/dlouhý týden), vždy dle domluvy v rámci týmu

Stellenanforderung

Co bys měl(-a) mít:

• platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

• vyučení v oboru u nás není podmínkou, rádi Vás vše nutné naučíme

• zkušenost z restaurace se ti bude hodit ale šikovné nováčky vítáme také

• energickou osobnost s pozitivním přístupem k zákazníkům a úsměvem na rtech

• pečlivost, komunikativnost, svědomitost

• smysl pro čistotu a pořádek

Wir bieten

My nabízíme:

• stravování v místě výkonu práce za personální ceny (prostě za hubičku)

• zaměstnanecké ubytování

• vzdělávání v oboru a degustace produktů

• možnost školení přímo u našich dodavatelů, osobní rozvoj a možný posun

• přátelské prostřední nově postaveného týmu v srdci přírody

• zaměstnanecké slevy a výhody v rámci hotelové sítě

Amenity Hotel & Resort Orlické hory se nachází v Deštném v Orlických horách, uprostřed přírody a 1,5 km od lyžařského areálu. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových nebo rodinných pokojích s celkovou kapacitou 75 lůžek. Součástí hotelu je vyhřívaný krytý bazén, wellness centrum, bowling a restaurace s rozlehlou terasou.