Hotel Aplaus****

Šantovo náměstí, 181
57001 Litomyšl, Tschechien
Tel: 777130311
URL: http://www.hotelaplaus.cz
Kontaktperson: David Fišer
Logo Hotel Aplaus****
Hotel
Litomyšl
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
37.500
Englisch, Tschechisch
Septim
Eintritt ab sofort

Do našeho týmu hotelu Aplaus****, který se nachází v historickém centru Litomyšle, hledáme posilu na pozici číšník/servírka.

Stellenbeschreibung

Obsluha v restauraci Bohém, směna krátký dlouhý týden, dvanáctihodinové směny. Praxe výhodou. Požadujeme slušné vystupování, základy etikety, znalost anglického jazyka výhodou.

Stellenanforderung

- vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou, nikoliv podmínkou

- spolehlivost

- chuť učit se novým věcem

- týmovost

Wir bieten

- odpovídající platové ohodnocení

- práci v přátelském kolektivu

- možnost profesního vzdělávání

- personální stravu

- volno v období vánočních svátků