Dvůr Pecínov s.r.o.

Pecínov 1
256 01 Struhařov, Tschechien
Tel: +420 605 26 76 84
URL: http://www.pecinov.com
Facebook: https://www.facebook.com/pecinovcom/
Kontaktperson: Andrea Šnejdarová
Logo Dvůr Pecínov s.r.o.
Hotel
Struhařov
Brigáda, Částečný úvazek, Externí spolupráce, Hlavní pracovní poměr, Praxe & Stáž, Sezonní práce, Výpomoc na akci
Eintritt ab sofort

Do restaurace Špejchar, která je součástí areálu Dvůr Pecínov, hledáme šikovné kolegy na pozici číšník/servírka. Očekáváme zodpovědný a pozitivní přístup k práci, samostatnost a flexibilitu.

Na oplátku nabízíme odpovídajicí platové ohodnocení, férový přístup, přátelský kolektiv a stabilní pracovní prostředí.

Preferujeme hlavní pracovní poměr, možností je i částeční úvazek nebo externí spolupráce.

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na mailovou adresu events@pecinov.eu nebo volejte telefonicky na tel. číslo +420 605 26 76 84.

Stellenbeschreibung

-          Obsluha zákazníků

-          Pomoc s výběrem pokrmů

-          Servis jídla a pití

-          Práce s pokladnou

-          Příprava restaurace před a po provozu

-    Spolupráce na zabezpečení průbehu eventů (konference, meetingy, svatby,...)

Stellenanforderung

Aktivní znalost gastronomie,  základní znalost práce na PC,  samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost a flexibilitu, smysl pro pořádek, důslednost, pečlivost, pozitivitu a odpovědnost, komunikativní, příjemné a reprezentativní vystupování, zajištění pořádku v daném pracovním úseku, odolnost vůči stresu, týmovou práci, komunikativní znalost anglického jazyka, jiný celosvětový jazyk výhodou. Praxe není podmínkou, důležitá je chuť a ochota pracovat

Wir bieten

Zajímavou práci, zázemí stabilní firmy, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní benefity, důkladné zaškolení, příjemné pracovní prostředí, krátký / dlouhý týden

Auf Inserat antworten Zu Favoriten hinzufúgen Drucken
Odeslat odkaz
Teilen Alle Inserate des Arbeitgebers