Restaurace Bublina

Táborská 2024
25228 Černošice, Tschechien
Tel: +420 728 248 612
Kontaktperson: Pavel Trešl
Logo Restaurace Bublina
Restaurant
Černošice
Hlavní pracovní poměr
45000 čistého
Tschechisch
Eintritt nach Vereinbarung

Jste zapálený kuchař s láskou k středomořské kuchyni? Máte cit pro vytváření pokrmů, které se dokonale doplňují s širokou nabídkou vín? Pokud ano, rádi bychom, abyste se stali součástí našeho týmu!

Jsme nově otevřená restaurace nacházející se pár minut od Prahy s konceptem středomořské kuchyně. Naše kulinářské zaměření se točí kolem bohatých tradic Středomoří s důrazem na italské, španělské a řecké chutě. To, čím se odlišujeme, je práce s vínem v rozsáhlé nabídce šumivých i tichých vín. Naším cílem je poskytovat komplexní gastronomický zážitek v místě, kde tento typ nabídky velmi chybí.

Stellenbeschreibung

- Spolupracovat s dynamickým a profesionálním týmem kulinářských odborníků

- Připravovat a vařit pokrmy inspirované Středomořím s přesností a kreativitou

- Zajistit kvalitu jídla

- Pomáhat udržovat čistou a organizovanou kuchyni

- Přispívat k rozvoji a inovacím v menu

Stellenanforderung

- Výhodou je předchozí zkušenost s kuchyní Středomoří, italskou, španělskou nebo řeckou

- Vášeň pro gastronomii a ochotu se učit

- Schopnost pracovat v rychlém a energickém prostředí

- Otevřenost mysli a touhu objevovat nové kulinářské obzory

Wir bieten

- Příležitost k profesionálnímu růstu a rozvoji

- Patřičnou finanční odměnu a benefity

- Možnost stát se součástí restaurace, která klade důraz na kreativitu a inovace

Pokud jste zapáleným kuchařem, který je v kuchyni jak doma, máte týmového ducha a baví Vás středomořská kuchyně s propojením vína, přidejte se k nám a společně budeme tvořit nezapomenutelné gastronomické zážitky.

Pro přihlášení zašlete svůj životopis na email cernosice@bublina.bar

Těšíme se na Vás!

Das Inserat Restaurace Bublina v Černošicích hledá kuchaře wurde nicht zu den Favoriten gespeichert. Melden Sie sich bitte an.