Hotel International Brno

Husova 200/16
602 00 Brno, Česká republika
Tel: 542122208
URL: http://www.hotelinternational.cz
Kontaktná osoba: Ilona Ovčáčková
Logo Hotel International Brno
Hotel
Brno
Hlavní pracovní poměr
Nástup dohodou, Ihneď

Moderní kuchyně potřebuje moderní kuchaře. Náš tým 10 kuchařů hledá nové šikovné kolegy.

Náplň práce

·         Příprava teplých jídel pro restaurační provoz hotelu a pro cateringovou službu.

·         Výdej jídla.

·         Účast na cateringových akcích.

·         Dvousměnný pracovní režim ranní-odpolední.

Požadujeme

·         vyučení nebo doložená praxe z oboru

Ponúkame

·         zázemí stabilní společnosti s pevným výplatním termínem

·         možnost smlouvy na dobu neurčitou

·         stravenkový paušál

·         zdravotně-preventivní program

·         možnost zvyšování fyzické kondice (Fitness)

·         společné firemní akce

·         odměna za podíl na splnění ročního hospodářského výsledku

·         pracovní obuv a oblečení vč. péče o ně

·         příspěvek na penzijní připojištění

·         slevy na ubytování v programu Cestujeme s AHR

·         dobrá dostupnost MHD

·         nástup možný ihned