The Grand Mark Prague*****

Hybernská 12
110 00 Praha 1, Česká republika
URL: http://www.grandmark.cz
Kontaktná osoba: Martina Součková
Logo The Grand Mark Prague*****
Hotel
Praha 1
Hlavní pracovní poměr
27 000 - 40 000
Angličtina, Čeština
Nástup Ihneď

Hotel The Grand Mark Prague***** hledá do svého týmu vhodného kandidáta/ku na pozici Breakfast Supervisor do vyhlášené luxusní restaurace Le Grill s unikátní zahradou.

Náplň práce

- obsluha hostů dle standardů 5* hotelu

- komunikace s hosty

- dohled nad chodem restaurace

- vedení kolektivu brigádníků a studentů

- udržování pořádku a čistoty

Požadujeme

- předchozí praxe na dané pozici výhodou

- zkušenost s ala carte servisem

- profesionální jednání a vystupování

- organizační schopnosti

- znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou

- vyučení v oboru nebo maturita výhodou

Ponúkame

- transparentní mzdové podmínky

- mzda 27 000 - 40 000 Kč včetně % z prodeje, bonusů, tipů

- roční bonus za loajalitu ve výši až dvou základních platů

- příspěvek na stravování, penzijní připojištění, kartu Multisport a další rozmanité benefity

- možnost kariérního posunu nejen v rámci oddělení, ale v rámci celého hotelu

- atraktivní pracovní prostředí luxusního 5* hotelu v centru Prahy

Životopis posílejte v českém jazyce včetně aktuální fotografie.