21 Consult Group s.r.o.

náměstí 14. října, 1307/2
15000 Praha 5, Česká republika
Tel: 733482604
URL: http://www.21consult.cz
Kontaktná osoba: Michaela Ondrášová
Logo 21 Consult Group s.r.o.
Personálna agentúra
Praha 5
Hlavní pracovní poměr
39 000 - 50 000Kč/měsíc
Čeština
Nástup Ihneď

Vaření je Vaší vášní a jste připraveni přijmout novou výzvu? Máj Národní – nejmodernější centrum zábavy a zážitků, hledá nadšené kuchaře do týmu!

Zavázali jsme se dodávat lahodná jídla, která zvyšují celkový zážitek našich hostů. Připojte se k nám a vytvářejte tyto nezapomenutelné kulinářské zážitky s námi!

Nabídnout Vám můžeme moderní pracovní prostředí a technologie a další skvělé pracovní podmínky.

Jdete do toho s námi? Budeme se těšit na naši spolupráci.

Náplň práce

-Příprava a vaření různých pokrmů dle aktuálního menu
-Spolupráce se členy týmu pro udržení hladkého průběhu práce v kuchyni
-Zajištění vysoké kvality všech našich jídel
-Kontrola stavu a čerstvosti zásob
-Přispívání k rozvoji a zlepšování menu

Požadujeme

-Máte zkušenosti s prací v kuchyňském prostředí
-Jste schopni efektivně pracovat jako součást týmu
-Znáte trendy a recepty v moderní kuchyni
-Nechybí Vám kreativita a chuť experimentovat
-Jste zodpovědní a spolehliví
-Můžete nastoupit ihned nebo od 1.6.

Ponúkame

-Měsíční mzda až 50 000 Kč – vše na pásce!
-Pravidelné směny krátký / dlouhý týden
-Stravování za zlomek ceny
-MultiSport karta po zkušební době
-Moderní vybavení a technologie
-Možnost osobního a kariérního růstu
-Příjemná pracovní atmosféra
-Spolupráce na HPP