Restaurace Dvě Kachny

Na Příkopě 16
11000 Praha 1, Česká republika
Tel: +420 775 970 110
URL: http://Www.dvekachny.eu
Kontaktná osoba: Zuzana Kubínová
Reštaurácia
Praha 1
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr, Sezonní práce
1500 / den + tipy (500-1500 /
Angličtina, Čeština
Nástup Ihneď

Hledáme nové kolegy na pozici číšník/servírka do nově otevřené restaurace Dvě Kachny v centru Prahy. Vaříme tradiční českou kuchyni, převážná část našich zákazníků jsou turisté, proto je třeba znalost AJ, další jazyky výhodou. Možnost práce na HPP či brigádně na DPP, krátký / dlouhý týden či přes sezónu jen pár dní v měsíci.

Náplň práce

Servis a obsluha v restauraci

Komunikace se zákazníky

Čepování piva a příprava základních drinků a kávy

Formou krátký/dluhý týden, je ale možnost i flexibilního rozvrhu - přes sezónu přijímáme i brigádníky na pár dní v měsíci

Požadujeme

Praxe v oboru výhodou, ale pokud zkušenosti nemáte, klidně se ozvěte a rádi Vás vše naučíme :)

Znalost AJ, další jazyky výhodou

Chuť komunikovat s hosty a příjemné vystupování

Ponúkame

Velmi přátelský kolektiv menší restaurace

Stabilní výplatu po každé směně (1500,-/den)

Všechny tipy si rozděluje obsluha, pohybují se mezi 500 - 1500 na osobu

Personální obědy, večeře a nápoje zdarma, zaměstnanecké slevy pro Vás i rodinné příslušníky

Možnost HPP či DPP