Cantina La Fresca ČSOB

Radlická 333
15057 Praha, Česká republika
Tel: +420739075791
URL: http://www.cantina-lafresca.cz/
Kontaktná osoba: Miroslava Pešlová
Logo Cantina La Fresca ČSOB
Závodné alebo školské stravovanie
Praha
Brigáda, Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
Nástup dohodou, Ihneď

Jsme společnost HM Gastro Group, s.r.o., ryze česká firma, která patří k předním poskytovatelům firemního stravování. Přijmeme pro svou provozovnu Cantina La Fresca v ČSOB, Praha 5, kolegu/kolegyni na pozici POKLADNÍ/PRODAVAČ-KA

Náplň práce

* práce na pokladně

* příjem hotovostních/bezhotovostních plateb

* výdej obědů

* prácovní doba PO-PÁ  6:00- 14.30h (8h/den) popř. 10-14:30 (4h/dn)

* komunikace se zákazníky

* udržování čistoty na pracovišti

Požadujeme

* spolehlivost, zodpovědnost

* příjemné výstupování

* chuť a elán do práce

Ponúkame

* stabilitu a jistotu práce

* férové jednání - co si domluvíme, to platí

* přátelský kolektiv - táhneme za jeden provaz

* firemní stravování zdarma

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete, prosím Váš životopis. Budu se těšit na případné osobní setkání..