Resort Čapí hnízdo

Dvůr Semtín 1
259 01 Olbramovice, Česká republika
Tel: +420 608 616 704
URL: http://www.capihnizdo.cz
Kontaktná osoba: Lucie Klejna
Logo Resort Čapí hnízdo
Resort
Olbramovice
Externí spolupráce
dohodou
Nástup Dohodou

Chceš být součástí týmu jednoho z nejkrásnějších Spa&Wellness v České republice? Pokud ano, jsi náš člověk a rádi Tě přivítáme v našemu týmu.

Do týmu Spa&Wellness Čapí hnízdo hledáme vhodného uchazeče na pozici externího maséra / masérky.

Pokud máte úspěšně zakončený masérský kurz s akreditací MŠMT, jsi šikovný, pracovitý, spolehlivý, umíš anglicky a máš smysl pro humor, tak jsi náš člověk.

Náplň práce

                    Provádění masáží a procedur dle nabídky SPA

                    Výpomoc při dovolených, nemocenských a akcích

                    Komunikace s recepcí a klienty

                    Udržování maséren v čistotě a pořádku

                    Rozmanitá práce s přírodními produkty

Požadujeme

                    Zájem o práci v týmu

                    Úspěšně zakončený masérský kurz s akreditací MŠMT

                    Masážní techniky na vysoké úrovni a zkušenosti v oblasti masáží

                    Profesionální, proklientské a milé vystupování

                    Chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě

                    Smysl pro detail a pořádek

                    Časovou flexibilitu

                    Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou

Ponúkame

                    Luxusní, klidné a příjemné prostředí

                    Práci s nejkvalitnějšími produkty, oleji a kosmetikou

                    Podporu recepce Spa&Wellness, vzájemnou spolupráci

                    Benefity ve formě zvýhodněného stravování, firemní oblečení, využívání služeb Spa&Wellness, bazénu, tenisových kurtů

                    Vzdělávání v oblasti masáží a přírodních produktů

                    Dodržování vzájemných dohod

                    Skvělý pracovní kolektiv, který si vzájemně pomáhá a společně vytváří nezapomenutelné zážitky hostům

                    Externí spolupráci na fakturační úrovni

                    Možnost ubytování mezi směnami