Šalanda Mladá Boleslav

tř. Václava Klementa 1227
293 01 Mladá Boleslav, Česká republika
Tel: 732125994
URL: https://www.restauracesalanda.cz/cs/?f[city]=3
Facebook: https://www.facebook.com/salandamladaboleslav/
Kontaktná osoba: Michal Zeman
Logo Šalanda Mladá Boleslav
Reštaurácia
Mladá Boleslav
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
30000 - 50000
Angličtina, Čeština

Hledáme holky a kluky na plac s dobrou náladou a zkušenostmi s touto prací. Nejenom na sezónu, ale na HPP.

Řekl jsi ANO?

Tak Vás bereme a chceme do týmu. Restaurace je skvěle zajetá.

Těšíme se na Tebe. Svůj životopis prosím zasílej na salandaboleslav@seznam.cz

Náplň práce

dlouhý - krátký týden

Požadujeme

Požadujeme pozitivní přístup k práci

Učenlivost

Samostatnost

Vyučení nebo minimálně 1 - 2 roky praxi v oboru

Ponúkame

Zázemí stabilní firmy

Férové jednání

Peníze vždy včas

Strava a pití zdarma