Mlsná Kantýna IBC

Pobřežní
186 00 Praha 8, Česká republika
Tel: 775007110
URL: http://jidlovestylu.cz
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100075526553894
Kontaktná osoba: Martin Slavomil Kohout
Logo Mlsná Kantýna IBC
Závodné alebo školské stravovanie
Praha 8
Hlavní pracovní poměr
Dle zkušeností až 55 tis hrubé
Angličtina, Čeština
Septim
Nástup Ihneď

Do zavedené Mlsné kantýny IBC hledáme vhodného uchazeče na pozici šéfkuchař.

Staň se lídrem v zavedeném podniku s dobrou pověstí v pražském Karlíně.

Pokud jsi zapálený do své práce, máš zajímavé nápady, umíš je nejen přenést na talíř, ale i předat svému týmu, jsi pro nás tím správným člověkem!

Náplň práce

Nápní práce je:

- vedení týmu kuchařů Mlsné Kantýny IBC

- setavování jídelních lístků a plánování nákupů

- odpovědnost za chod kuchyně a logistiku

- odpovědnost za dodržování HACCP a správné hygienické praxe

- odpovědnost za měsíční inventury

Požadujeme

- vzdělání v oboru

- alespoň minimální zkušenosti na podobné pozici

- týmového ducha

- pozitivní přístup k životu

- schopnost se samostatně rozhodovat

- pro klientský přístup

Ponúkame

- práci v moderní kuchyni

- skvělý tým pracovitých lidí

- zázemí stabilní, rychle se rozvíjející společnosti

- stravu na pracovišti za symbolické ceny

- jednou ročně pracovní oblečení

- možnost profesního vzdělávání

- výplatu pravidelně na účtu v plné výši a všechny peníze oficiálně