Pivovar Monopol

Masarykova třída 433/42
41501 Teplice, Česká republika
URL: http://www.pivovarmonopol.cz
Facebook: https://www.facebook.com/pivovarmonopol/
Logo Pivovar Monopol
Reštaurácia
Teplice
Hlavní pracovní poměr
Angličtina, Čeština, Nemčina
MS Excel, MS Powerpoint, MS Word, Previo
Nástup Dohodou

V případě zájmu pošlete životopisna prace@pivovarmonopol.cz

Náplň práce

- Recepční wellness a hotelu

- Pracovní doba 12 h. krátký / dlouhý týden

- Možnost i zkrácený úvazek

Požadujeme

Práce v oboru a vítána.

Znalost Aj nebo NJ slovem i písmem.

Preferujeme počítačové znalosti: Previo, Word, Excel, Outlook.

Pozitivní přístup k hostům hotelu, vstřícný postoj k vedení firmy a kolegům, samostatný a aktivní přístup k zadaným úkolům, zodpovědnost a dodržování pracovních postupů.

Ponúkame

Příjemné pracovní prostředí, skvělý kolektiv, dobré platové ohodnocení, motivační bonusy, využití wellness centra zdarma.