Cukrárna Saint Tropez

Karmelitská 20
11800 Praha 1, Česká republika
Tel: 603808953
URL: http://www.cukrarnatropez.cz
Kontaktná osoba: Jiří Nosál
Logo Cukrárna Saint Tropez
Pekáreň/Cukráreň
Praha 1
Částečný úvazek, Hlavní pracovní poměr
35000
Nástup Ihneď

Kavárna s úžasnými dorty hledá do svého týmu usměvavé a komunikativní servírky. Máte rádi kávu, zákusky a dorty a bavila by vás práce ve fajn kolektivu a úžasné cukrárně-kavárně na Malé Straně? Pak se nám ozvěte! :)

Náplň práce

Prodej a obsluha zákazníků v rámci cukrárny a kavárny s 37 místy. Pracujeme krátký/dlouhý týden.

Otevírací doba je 9-18h, takže práce je vhodná i pro maminky s dětmi.

Požadujeme

Pracovitost, loaylitu, příjemné vystupování, komunikatívnost a ochota se učit. Znalost přípravy kávy výhodou, ale pokud jste baristi začátečníci, vše potřebné vás naučíme.

Ponúkame

Stabilní zaměstnání, příjemné a klidné místo a kolektiv. Základní čistá mzda je 25.000 plus osobní odměny až 10.000Kč.

Možný jak HPP, tak částečný úvazek.