Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda

Špindlerův Mlýn 109
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 736 188 789
URL: http://www.erlebachovabouda.cz
Facebook: www.facebook.com/RSvF.cz
Kontaktná osoba: Martin Tomášek
Logo Resort Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda
Hotel
Špindlerův Mlýn
Hlavní pracovní poměr
35000
Angličtina, Nemčina

Hledáme příjemnou osobu na pozici recepční, kterou baví práce v týmu, s počítačem i neustálý kontakt s hosty.

Resort Sv. František - Erlebachova bouda je rodinný podnik s tradicí od roku 1997. Nacházíme se na úžasném místě nad Špindlerovým Mlýnem.

Náplň práce

- Čeká Vás práce v nově vybudované recepci v krásném hotelu **** plném vracejících se hostů

- Aktivní komunikace v německém jazyce nutností (pro pozici senior)

- Zájem o hosty, prodej recepčního zboží, rezervace hotelových služeb a drobné administrativní práce (kontrola záloh,...)

- Celodenní péče o naše hosty

Požadujeme

- Schopnost a aktivní snaha naučit se hotelový program

- Práce s nástroji MS office (word, excel, kalendář outlook)

- Milý a svižný check in / check out hostů česky, německy a anglicky

- Klidné a příjemné zvládání všech situací s hosty našeho hotelu

- pro pozici senior - aktivní němčina

pro pozici junior - němčina na základní urovni

Ponúkame

- nástupní mzda nas pozici senior 35000,-

- mzda na pozici junior 30000,-

- Stabilní zázemí rodinné firmy prosperující od roku 1997

- Práce 15 dní v měsíci podle potřeb a individuální domluvy

- Práci na plný úvazek v zaměstnaneckém poměru (pracovní smlouva)

- Celodenní strava zdarma (snídaně, oběd, večeře)

- Dotované zaměstnanecké ubytování nebo příspěvek na dopravu

- Práce v turisticky oblíbené lokalitě „v srdci Krkonoš“

- Nově vybudované pracoviště otevřené recepce s krásným výhledem v moderním horském hotelu ****

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám životopis na e-mailovou adresu office@rsvf.cz, případně volejte na telefonní číslo 736 188 789.

Více informací naleznete na www.erlebachovabouda.cz.