Pinia Hotel & Resort

Labská 111
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 770131368
URL: https://www.piniahotelandresort.com/cs/
Facebook: https://www.facebook.com/piniahotelandresort/
Kontaktná osoba: Lenka Burešová
Logo Pinia Hotel & Resort
Hotel
Špindlerův Mlýn
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihneď

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti?

Pinia Hotel & Resort ****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá kolegy na pozici číšník/servírka bufetové restaurace:

Náplň práce

Obsluha hotelových hostů v bufetové restauraci Labe

Požadujeme

Zkušenosti s obsluhou hostů

Základy NJ nebo AJ

Zájem o obor a ochotu učit se novým věcem

Spolehlivost a flexibilitu

Schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování

Ponúkame

Nástup možný ihned, vhodné pro absolventy

Turnusové směny

Stravování za zvýhodněnou cenu, bezplatné ubytování

Systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, , příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)

Možnost spolupráce na HPP i brigádně