Pinia Hotel & Resort

Labská 111
54351 Špindlerův Mlýn, Česká republika
Tel: 770131368
URL: https://www.piniahotelandresort.com/cs/
Facebook: https://www.facebook.com/piniahotelandresort/
Kontaktná osoba: Lenka Burešová
Logo Pinia Hotel & Resort
Hotel
Špindlerův Mlýn
Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihneď

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Pinia Hotel & Resort ****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledá kolegy na pozici číšník/servírka à la carte restaurace.

Náplň práce

Obsluha hotelových hostů v à la carte restauraci Pinia s terasou

Požadujeme

Vzdělání v oboru nebo praxi v oboru

Znalost gastronomických standardů a zásad

Základy NJ nebo AJ

Spolehlivost a flexibilitu

Zájem o obor a moderní gastronomii

Schopnost týmové spolupráce, příjemné vystupování

Ponúkame

Nástup možný ihned

Turnusové směny

Stravování za zvýhodněnou cenu

Bezplatné ubytování

Systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)