COFFEESHOP COMPANY

Českomoravská 2420/15a
190 00 Praha, Česká republika
Tel: 605122458
URL: http://www.coffeeshopcompany.cz
Kontaktná osoba: Alexandar Stamenov
Logo COFFEESHOP COMPANY
Kaviareň
Praha
Brigáda, Hlavní pracovní poměr
Nástup Ihned

Barista/ka, číšník/servírka v kavárně Coffeeshop Company

Náplň práce

Coffeeshop Company je nová a jedinečná interpretace populární tradiční vídeňské kavárenské kultury, která byla zařazena na seznam světového kulturního dědictví UNESCO v roce 2011. Renomována kavárna Coffeshop Company otevírá pozice  kavárny, Servírka/Číšník a Barista v OC Galerie Harfa v Praze. Pokud jste milovníky kávy a pohybujete se v gastronomii, jako ryba ve vodě - neváhejte nás kontaktovat!

Požadujeme

Požadujeme

Obsluha zákazníků v přátelské a moderní atmosféře Týmová spolupráce na place i za barem Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování  Rychlost, profesionalitu a nápomocnou povahuPéče o čistotu a reprezentativnost prostředíStriktní dodržování nastavených systému značkyPraxi v gastronomii na podobné pozice výhodou

Vzdělaní – Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti  – Čeština a Angličtina, jiné jazyky výhodou

Počet zaměstnanců – 4-6 zaměstnanci

Ponúkame

Nabízíme

Práce na plný úvazek odpovídající platové podmínky + benefity + odměny  Příležitost pro osobní a profesní vývoj  Zajímává práce pro renomovanou značku Zaškolení do všech pracovních aktivit Podpora a rozvoj Tvých dovedností Zajímavá práce pro renomovanou značku

Zaměstnanecké slevy na produkty v kavárně

Odpovědět na inzerát Uložiť do obľúbených Vytisknout