JLV, a.s.

Chodovská 3/228
14100 Praha, Česká republika
Tel: +420606784841
URL: http://www.jlv.cz
Kontaktná osoba: Marie Kratěnová
Logo JLV, a.s.
Priemyselný catering
Praha
Hlavní pracovní poměr
25000 - 27000
Čeština
Nástup dohodou, Ihneď

Velká česká společnost JLV, a.s. hledá nového člena týmu spolehlivou pokojskou pro větší tříhvězdičkový hotel Abito.

Adresa pracoviště: Chodovská 1430/3a, Praha 4 – Michle

Mzda: 25.000 – 27.000 Kč

Zašlete nám svůj profesní ŽIVOTOPIS. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat. Pokud se Vám do 5 pracovních dnů neozveme, bude to znamenat, že jsme dali přednost jiným uchazečům.

Těšíme se na Vaše životopisy!

Náplň práce

·         úklid hotelových pokojů (běžný i generální), sociálních zařízení a společných prostor (chodby, kuchyňky, recepce)

·         výměna ložního prádla, stlaní postelí, doplňování hygienických potřeb

·         odpovědnost za svěřené hodnoty (hotelové prádlo, úklidové pomůcky atd.)

·         zajištění kvality služeb a spokojenosti hostů

Pracovní doba: od 6.30 -15.00 h.

Nepravidelné měsíční směny se zajištěním minimálně dvou volných víkendů v měsíci, ostatní směny rozděleny na měsíční fond na základě obsazenosti hotelu.

Organizace pracovního dne:

1.    6.30 - cca 9:00 uklízení pokojů na ubytovně (cca 20 odjezdových pokojů – strojvedoucí, vlakvedoucí, cca 30 pobytových pokojů) – dělají pokojské společně

2.    cca 9:00 přechod do hotelové části a úklid odjezdových pokojů a pobytů, následně špinavé prádlo, odpadky, společné prostory atd.

Požadujeme

Co od vás očekáváme:

- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Budete mít na starosti úklid hotelových pokojů, sociálních zařízení a společných prostor.

- Dobrý zdravotní stav. Práce pokojské vyžaduje fyzickou kondici.

- Komunikativní znalost českého jazyka. Budete se stýkat s hosty a spolupracovat s kolegy, takže schopnost dorozumět se je klíčová.

- Praxe vítána, ale není podmínkou. Rádi vás zaučíme do specifik práce v hotelovém prostředí.

Ponúkame

Co Vám můžeme nabídnout:

- Stabilní zaměstnání v renomovaném hotelu. Abito je oblíbeným místem pro hosty z celého světa.

- Možnost profesního růstu a rozvoje. Máte-li chuť se učit a posouvat se, u nás máte tu možnost.

- Příjemný kolektiv a přátelské pracovní prostředí. V Abitu se budete cítit jako součást týmu.

- Stravování v podnikové jídelně s příspěvkem až 60 Kč denně. Navíc víkendové směny jsou odměněny stravenkami v hodnotě 110 Kč.

- 5 týdnů dovolené po roce zaměstnání. Máme rádi, když si odpočinete.

- 13. plat (vánoční odměna - 1/2 průměrné měsíční mzdy). Vánoce jsou časem radosti, a tak si je u nás užijete i finančně.

- Příplatky na penzijní připojištění. Myslíme na vaši budoucnost.

- Firemní akce včetně akcí pro děti. U nás se nejen pracuje, ale také oslavuje.

- Firemní fitness centrum zdarma i pro přímé rodinné příslušníky. Zdraví je důležité.

- Pluxee karta (příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity). Máte rádi sport, kulturu nebo relaxaci? S Pluxee kartou si vyberete.