Resort Čapí hnízdo

Dvůr Semtín 1
259 01 Olbramovice, Česká republika
URL: http://www.capihnizdo.cz
Kontaktná osoba: Lukáš Kubík
Logo Resort Čapí hnízdo
Resort
Olbramovice
Hlavní pracovní poměr
36.000 Kč - 41.000 Kč
Angličtina
Nástup Ihneď

Chceš být součástí provozu jednoho z našich zavedených a fungujících podniků?

Máme pro tebe příležitost stát se členem našeho týmu restaurace.

Rádi tě přivítáme v restauraci resortu Čapí hnízdo na pozici servírka/číšník.

Tvou každodenní náplni práce bude obsluha našich klientů v rozmanitém prostředí gastro úseku.

Náplň práce

-         Prvotřídní a profesionální obsluha našich klientů v rámci hotelu, restaurace a firemních či soukromých akcí, jako jsou například svatby

-         Jedná se o obsluhu v rámci snídaní, obědů a večeří formou à la carte a čas od času také zapojení se do větších eventů

-         Budeš komunikovat s klienty, nabízet produkty a služby

-         Budeš mít na starost objednávky hostů a budeš znát nabídku a následovně prezentovat, podle našich standardů

-         Do práce budeš docházet pravidelně na krátký a dlouhý týden

Požadujeme

-         Měl by ses gastronomií především bavit a klientům poskytnout servis na té nejlepší úrovni

-         Požadujeme pozitivního, přátelského a týmového kolegu, který má chuť do práce, „drive“ a umí se v jistých momentech osamostatnit a poskytnout klientům individuální přístup

-         Kolegu s příjemným vystupováním, který se nebojí pracovat s lidmi

-         Zodpovědného parťáka / parťačku, který má chuť pracovat jak s klienty, tak sám na sobě

-         Flexibilního člověka, který je ochoten do práce přijít a pomoci i nad rámec své pracovní doby, za což bude samozřejmě odměněn

Ponúkame

-         Při nástupu smlouva na HPP

-         Proplácení práce přesčas, příplatků za víkendy a svátky

-         Dovolená – 160 hodin.

-         Po odpracování zkušební doby, příspěvek na penzijní spoření

-         Benefity – příspěvek na stravování, firemní oblečení, možnost využití Spa & Wellness, fitness, bazénu, tenisových kurtů a mnoho dalšího

-         Po 3 letech u společnosti, nárok na zdravotní balíček v hodnotě 9 000 Kč, na čerpání preventivních vyšetření, očkování apod.

-         Skvělý pracovní kolektiv, který si vzájemně pomáhá a společně vytváří pro hosty nezapomenutelné zážitky

-         Kvalitní prostředí a silné zázemí firmy, kde máte k dispozici, vše co ke své práci potřebujete

-         Možnost sebevzdělávání

-         Možnost ubytování mezi směnami