Clarion Congress Hotel Prague

Freyova 33
190 00 Praha 9, Czech Republic
URL: https://www.clarioncongresshotelprague.com/cs/
Contact person: Denisa Třísková
Logo Clarion Congress Hotel Prague
Hotel
Praha 9
Hlavní pracovní poměr
Czech
Start date per agreement

Do Clarion Congress Hotel Prague v pražských Vysočanech hledáme vhodné uchazeče na pozici Kuchař/ka do teplé/centrální kuchyně. 

Job description

Příprava a výdej jídel na bufetové obědy, večeře 
Dodržování hygienických standardů HACCP
Příprava personálního stravování (obědy, večeře) 

Job requirements

min. vyučení v oboru nebo zkušenosti výhodou
zkušenosti z velkého provozu výhodou
flexibilita a kreativita
schopnost týmové spolupráce, ale i samostatnost
průkaz pracovního v potravinářství

We offer

- zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů 

- zázemí velké stabilní české společnosti CPI Hotels, a. s.

- plný pracovní úvazek, směny dle dohody s nadřízeným

- možnost dalšího vzdělávání 

- odpovídající platové ohodnocení s výkonnostní složkou mzdy             

- závodní stravování  

- firemní benefitní program (Cafeteria, Edenred Benefit Card, karta Multisport za zvýhodněnou cenu + možnost doprovodné, kvartální odměny dle pracovních výsledků, a další výhody velkého hotelového řetězce)


Životopisy můžete zasílat na emailovou adresu: hr@cchp.cz

Prosíme, uvádějte vždy název pozice, o kterou se zajímáte do předmětu emailu a také o uvedení telefonického spojení na Vás.

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081&14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101&2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a&nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Clarion Congress Hotel Prague

Ad Kuchař/ka do teplé kuchyně has not been saved to your favorites. Please log in.
By using the Solution Factory, s.r.o. website you agree that cookies are used to provide services and for traffic analysis.