Prokopský pivovar s.r.o.

Do Klukovic 305
15200 PRAHA 5, Czech Republic
Tel: 603514320
URL: http://www.pivovar-prokopak.cz
Contact person: Tomáš Josefovič
Logo Prokopský pivovar s.r.o.
Restaurant
PRAHA 5
Hlavní pracovní poměr
Základní plat + tipy + provize
English
Start date per agreement

Hledáme šikovné posily na pozice Provozní vedoucí/výčepní/číšník/servírka/brigádník, podle recenzí zákazníků, do jedné z nejlépe hodnocených restaurací, které by zapadly do našeho týmu rodinného pivovaru

Job description

Klasická pracovní náplň poptávaných pozic

Job requirements

Zkušenosti z oboru, radost z práce se zákazníky

We offer

Zázemí již etablované firmy, rodinné vztahy na pracovišti vč. majitelů, díky vysoké návštěvnosti především v jarních a letních měsících nadstandardní platové podmínky díky % z tržeb, razíme motto: pokud je spokojený zaměstnanec, bývá spokojený zákazník i zaměstnavatel